07.11.2011 11:04

NOVÉ NÁKUPNÍ PATRO HRAČKY na eOD.cz > Bezkonkurenční ceny a široký sortiment.

 

Právě jsme pro Vás otevřeli NOVÉ NÁKUPNÍ PATRO DĚTSKÉ HRAČKY. Nabízíme vám super slevy a obrovský výběr všech hraček pouze od předních výrobců. Naše hračky jsou bezpečné pro děti a plně certifikované. Nejlepší dětské hračky nabízíme pro všechny věkové kategorie. K této příležitosti jsme pro Vás připravili akční nabídku hraček za zaváděcí ceny.
 

VYBÍRÁME Dětské HRAČKY:

Správně vybraná hračka podporuje správný vývoj dítětě a  hrou rozvíjí všechny smysly. Pokud tedy vybíráme hračku pro konkrétní dítě, měli bychom se řídit věkem uvedeným na obalu, pro který je hračka určena a dalšími symboly, zejména o zdravotní bezzávadnosti. Zejména v  prvním roce života jsou jiné hračky pro novorozené děti a zcela jiné již pro půlroční. Starší kluci pak ocení již klučičí hračky: auta, autodráhy, stavebnice nebo nářadí. Holčičky zase panenky, kočárky, oblečky a nebo plyšové hračky.


Hračky pro kluky >>

Chlapci si rádi hrají nejen s auty a autodráhami, ale již od útlého věku je přitahují konstrukční stavebnice, realistické ruční i elektrické nářadí a malé dílny pro kutily. Každý kluk velmi rád napodobuje činnosti při domácích pracích a pracích na zahradě svých tatínků a dědečků. Se svými syny a vnuky si rádi postaví model lodě či letadla, dají si pořádný závod na autodráze nebo se závodními RC modely, které také umí zdolat i velmi těžký terén.

Hračky pro děvčata >>

Máte doma malou princeznu?  Přáním každé malé slečny je mít vlastní panenku. Vyplňte jí její sen a kupte jí svou vlastní panenku. Přestože se dnešní holčičky zajímají také o hračky pro kluky, klasické hračky, jako jsou panenky, nesmí v jejich výbavě chybět. Starší slečny upřednostňují především moderní hračky napodobující častokrát dětské televizní hvězdy, filmové pohádkové postavy. Vhodné jsou především různé Barbie panenky napodobující popové zpěvačky. Velký vliv pro výběr hračky mají určitě také hračky z TV reklamy.

Hračky pro novorozence >>

Když je vaše dítě schopné fixovat očima svoje okolí, je ten pravý čas mu poskytnout hračky, na které se bude rádo dívat. Zkuste třeba koupit nebo vyrobit hrazdičku, kterou připevníte nad postýlku a na niž zavěsíte různé hračky. Můžete koupit nebo vyrobit i závěsné prvky na kočárek. Hračky obměňujte, aby se dítě nenudilo. Pokud chcete koupit hrací deku, uvažujte i o pořízení dětské ohrádky.

Bezpečné hračky:

Dnes je již na trhu velký výběr kvalitních hraček. Bohužel se ale také objevují (většinou na tržnicích) hry a hračky, které nesplňují základní bezpečnostní normy. Takové hračky mohou obsahovat například jedovaté ftaláty, mohou mít příliš ostré hrany a nebo malé součástky, které se snadno uvolní. U nás neleznete pouze bezpečné a certifikované dětské hračky, ručíme za bezpečí a kvalitu!


A proč nakupovat hračky právě na eOD.cz ?

 • Nabízíme široký a kvalitní sortiment všech druhů hraček od předních výrobců.
 • Máme pro vás nejlepší ceny na trhu.
 • Je pro nás důležité, aby děti dostaly své hračky včas.
 • U všech prezentovaných výrobků získáte kompletní a přehledné informace.
 • Veškeré nabízené zboží máme na skladě.
 • Máte možnost vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů.
 • Všechny naše hračky jsou bezpečné pro děti a plně certifikované.
 • Při nákupu nad 2 000 Kč získáte balné a poštovné zdarma.
 • Nabízíme zajímavé akční nabídky, novinky a dárky zdarma.
 • Naše ochota, vstřícnost a seriózní přístup k vám a vašim přáním je samozřejmostí.
 • Jednoduché vyplnění objednávky bez registrace.

Dětské Hračky podle věku můžete vybírat zde >>

Dětské Hračky pro děvčata  můžete vybírat zde >>

Dětské Hračky pro kluky můžete vybírat zde >>

Tisknout


RSSRSS

Novinky

09. 05. 2017

Akce na moderní plastový nábytek. Slevy až 37%.

Tento týden probíhá akce v inetrnetovém obchodě DIGIPROFI.cz na moderní plastový nábytek. Slevy dosahují až 37%. Doprava zdarma mimořádně od 700,-

Zobrazit celou novinku

28. 04. 2017

Mimořádně bonusová sleva 5% na jízdní kola!

V internetové nákupní galerii eOD.cz nyní můžete zakoupit jízdní kolo s bonusovou slevou 5% v pokladně k již uvedeným slevám. Plati pouze do 4.5.

Zobrazit celou novinku

Archiv novinek »

Kontakty

MOTORSOFT s.r.o.
Kostelecká 879/59
196 00 Praha 9 - Čakovice

Tel.: +420 283 931 833
Fax: +420 283 931 833
E-mail:


Úspěšné internetové projekty


© 2018, MOTORSOFT s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila MOTORSOFT s.r.o.